prezeny. net

Tento typ silného nápoja sa môže používať ako denný multivitamín vyrobený z PRÍRODNÝCH ingrediencií!

zihlava ovoc prirodny_napij zdravy_napoj rastliny byliny prirodne lieciva

Vedeli ste, že bylinky si môžete dať do mlynčeka, pridať len vodu a na druhý deň vypiť, aby ste si zlepšili zdravie?

Tento typ silného nápoja, ktorý sa musí nechať veľa hodín, aby absorboval všetky živiny, sa nazýva extrakt a môže sa používať ako denný multivitamín vyrobený z PRÍRODNÝCH ingrediencií!

AKO ROBÍME TENTO ZÁZRAK:



Tento jednoduchý recept začína sušenými listami žihľavy a ovsenými listami. Jednoducho skombinujte asi 1/2 šálky každej bylinky vo veľkej nádobe. Sušené bylinky zalejte 3-4 šálkami vriacej vody a nechajte 8-12 hodín (alebo cez noc).

Skonzumujte nasledujúci deň alebo do 24 hodín, aby ste využili výhody tohto tekutého multivitamínu, ktorý je vyrobený výlučne z prírodných zložiek.

A pozor – tieto výživné látky v potravinách sú OVEĽA silnejšie ako vitamíny v potravinových doplnkoch!

VÝŽIVOVÉ FAKTY BYLINNÝCH ZLOŽIEK:

Ovos – „Znižuje vysoký cholesterol, zvyšuje libido a posilňuje nervy. Jedna šálka ovseného extraktu obsahuje viac ako 300 miligramov vápnika a veľké množstvo mnohých ďalších minerálov.

Steroidné saponíny vyživujú pankreas a pečeň, zlepšujú trávenie a stabilizujú náladu. Ovos je však známy aj pre svoju schopnosť zlepšiť libido a uvoľniť náladu.

V ajurvédskej medicíne je ovos považovaný za najlepšie tonikum dlhovekosti.“ (S. Weed, 2002).

Žihľava – „Dodáva energiu, posilňuje nadobličky a údajne vracia cievam mladistvú pružnosť. Jedna šálka extraktu zo žihľavy obsahuje 500 miligramov vápnika, ako aj veľké množstvo horčíka, draslíka, kremíka, bóru a zinku.

Je tiež výborným zdrojom vitamínov A, D, E a K. Pre pevné kosti, zdravé srdce, pevné vlasy, krásnu pleť a veľa energie sa môžete spriateliť aj so žihľavou.

Môže vám to spôsobiť taký dobrý pocit, že vstanete a začnete horúčkovito cvičiť (S. Weed, 2002).

Pred jeho využitím, zmenou stravovacích návykov, liečbou, fyzioterapiou alebo užívaním liekov si vyžiadajte názor ošetrujúceho lekára, prípadne preskúmajte všetky faktory a ich možné interakcie (vo vašom tele a/alebo s liekmi, ktoré užívate).



(zdroj:fumara)

Exit mobile version